Статті

Історія виникнення електроенергії та розвиток її передавання на відстань

Ми всі зараз живемо в сучасному світі, та цілодобово на повну використовуємо всі його блага. Прокинувшись, готуємо сніданок на електроплиті та п’ємо каву, яку приготувала кавоварка, і все це робимо під музику або ж під ранкові новини по телевізору. Заряджаємо свої телефони на день, та вирушаємо в офіс, де нас чекає цілий день за комп’ютером (добре хоч є Wi-Fi, та можна трохи відволіктись на соц. мережі), та чекаємо вечора, щоб подивитись вдома новий сезон серіалу. Так, ми вже дуже звикли до цього, що навіть не можемо уявити як люди жили раніше без світла, електроприладів та телекомунікацій.

Читати далі

19-21 жовтня 2021 - Єврофорвард приймає участь у XII Міжнародній спеціалізованій виставці ДорТехЕкспо!

19-21 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі відбулась XII Міжнародна спеціалізована виставка ДорТехЕкспо. І ми вперше прийняли в ній участь. На виставковому стенді ми представили зразки продукції - металеві опори освітлення.

Читати далі

14-16 вересня 2021 - Єврофорвард вперше серед учасників енергетичної виставки ElcomUkraine!

14-16 вересня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулась XXV ювілейна міжнародна енергетична виставка ElcomUkraine'21, головна подія в галузі енергетики, електротехніки та енергоефективності. З гордістю заявляємо, що цього року наша компанія стала учасником цього заходу.

Читати далі