Статті

Оцинковані металеві опори vs Бетонні стовпи

Сьогодні важко уявити собі відсутність вуличного освітлення. Освітлені вечірні дороги, вулиці, парки – те, без чого нам вже неможливо обійтись. Історія вуличного освітлення бере свій початок ще в XV столітті, коли мер Лондона розпорядився вивішувати вуличні ліхтарі, а в XVI столітті жителів Парижу зобов'язали ставити біля вікон світильники. Перша ж система міського вуличного освітлення була створена вже в XVII столітті в Амстердамі з ініціативи Яна ван дер Хейдена.

Читати далі

Опори ЛЕП: призначення, різновиди та їх функції. Ґратчасті (решітчасті) та багатогранні опори.

Опора повітряної лінії електропередач - це спеціальна конструкція, яка призначена для утримання проводів повітряних ліній електропередач, а також грозозахисних тросів, на заданій відстані один від одного та від поверхні землі. Кожна опора ЛЕП розрахована для виконання конкретної функції, покладеної на неї.

Читати далі

Металеві опори освітлення: застосування, різновиди, переваги

Оцинковані металеві опори освітлення - це естетичний сучасний варіант і світовий стандарт в організації міського простору. У населених пунктах і за містом їх встановлюють для забезпечення освітлення автомобільних доріг, парків, вулиць, комерційних об'єктів та громадських місць, а також додатково вони можуть використовуватися для проведення ліній електропередач і контактної мережі міського транспорту.

Читати далі