Стадіонні вежі освітлення

ПРИЗНАЧЕННЯ

Прожекторні вежі зі стаціонарними майданчиками призначені для освітлення великих просторів і спортивних споруд: стадіонів, об'єктів інфраструктури, гірськолижних схилів, залізничних станцій, морських портів, складських та інших відкритих територій.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Гранований конічний стовбур вежі виготовляється з листової сталі методом згинання з одним або двома поздовжніми зварними швами і може досягати висоти 80 метрів. Вежа складається з однієї або більше секцій, з верхнім фланцем, на який встановлюється стаціонарний майданчик з траверсами або касетою для установки до 60 приладів освітлення. Для доступу до корони на стовбурі вежі розташовані ходові сходи, на які може встановлюватись огорожа. Щогла (вежа) може бути укомплектована майданчиками для відпочинку та розміщення додаткового обладнання.
Розрахунок прожекторної щогли будь-якого типу здійснюється виходячи з характеристик встановленого обладнання (навітряної площі, ваги, кількості освітлювальних приладів), вітрового району та кліматичного виконання.

ПЕРЕВАГИ

  • Можливе розміщення будь-якої кількості освітлювальних приладів і іншого обладнання;
  • Великий вибір майданчиків (касет);
  • Зручний доступ і регулювання приладів освітлення;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Вежа зручна в монтажі та експлуатації. Для обслуговування світлотехнічного обладнання не потрібна спецтехніка.

ФУНДАМЕНТ

Тип і розмір фундаменту визначається розрахунком в залежності від конструкції щогли, характеристик ґрунту та вітрового району експлуатації, типу та кількості приладів освітлення.

ПОКРИТТЯ

Антикорозійний захист методом гарячого цинкування відповідає ДСТУ 9. 307-89 і контролюється відповідно до міжнародного стандарту ISO 1461:2009 (що забезпечує антикорозійний захист виробу та відсутність експлуатаційних витрат не менше ніж 25 років). Даний вид покриття не є декоративним і носить суто функціональний характер.