Вежі мобільного зв'язку

ПРИЗНАЧЕННЯ

Опори зв'язку – основний елемент в організації покриття для мобільних операторів.

Вони призначені для установки приймально-передавальних панельних і радіорелейних антен базових станцій стільникового зв'язку, ретрансляторів різного призначення, для забезпечення сталого покриття. Вежі дозволяють операторам мобільного зв'язку розміщувати базові станції серед будівель житлових масивів або, найчастіше, за межами міста. Це стало можливим завдяки мінімальним вимогам щодо землевідведення для установки багатогранних веж. Щогли (вежі) можуть бути виготовлені для будь-якого вітрового району.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Гранований конічний стовбур веж зв'язку виготовляється з листової сталі методом згинання з одним або двома поздовжніми зварними швами. Вежа складається з однієї або більше секцій, з верхнім фланцем, на який може встановлюватись майданчик для обслуговування устаткування, де можуть розташовуватися стійки для встановлення антен. Кількість секцій визначається висотою вежі, зручністю монтажу та транспортування. При проектуванні конструкції також є можливість передбачити різне навісне обладнання: сходи з огорожею, кронштейни для кріплення кабелів і т.п.

ПЕРЕВАГИ

  • Можливе розміщення будь-якої кількості спеціального обладнання;
  • Зручний доступ і регулювання приладів;
  • Вежі зручні в монтажі та експлуатації;
  • Не потрібно великого землевідведення під щоглу;
  • Естетичний зовнішній вигляд.

ФУНДАМЕНТ

Тип і розмір фундаменту визначається розрахунком в залежності від конструкції щогли, характеристик ґрунту та вітрового району експлуатації, типу та кількості встановленого обладнання.

ПОКРИТТЯ

Антикорозійний захист методом гарячого цинкування відповідає ДСТУ 9. 307-89 і контролюється відповідно до міжнародного стандарту ISO 1461:2009 (що забезпечує антикорозійний захист виробу та відсутність експлуатаційних витрат не менше ніж 25 років). Даний вид покриття не є декоративним і носить суто функціональний характер.