Продукція

Багатогранні опори освітлення

Детальніше

Металеві опори широкого спектру застосування: вуличні та паркові опори призначені для освітлення парків, доріг, автомагістралей; силові опори використовують, коли на опору передбачаються додаткові навантаження; опори контактної мережі - для кріплення контактних мереж міського електротранспорту; вежі освітлення встановлюють на великих відкритих територіях.

Опори ЛЕП

Детальніше

Опори ЛЕП - спеціальні конструкції, які призначені для утримання проводів повітряних ліній електропередач, а також грозозахисних тросів, на заданій відстані один від одного та від поверхні землі. Продукція виготовляється за кресленнями технічного відділу компанії, уніфікованими кресленнями проектних організацій та за індивідуальними проектами.

Стадіонні вежі освітлення

Детальніше

Прожекторні вежі зі стаціонарними майданчиками призначені для освітлення великих просторів і спортивних споруд: стадіонів, гірськолижних схилів, залізничних станцій та інших великих відкритих територій. Для таких веж можливе розміщення будь-якої кількості освітлювальних приладів, майданчиків, драбин та іншого обладнання.

Вежі мобільного зв'язку

Детальніше

Опори зв'язку призначені для встановлення приймально-передавальних панельних і радіорелейних антен базових станцій стільникового зв'язку, ретрансляторів різного призначення, для забезпечення сталого покриття. Вежі дозволяють операторам моб. зв'язку розміщувати базові станції серед будівель житлових масивів або, найчастіше, за межами міста.