Про компанію

ЄВРОФОРВАРД

на ринку України з 2004 року, має 18-річний досвід виробництва дорожнього обладнання та пропонує продукцію, що виготовляється відповідно до технічних вимог. Ми виробляємо багатогранні опори широкого спектру застосування - від міських опор освітлення та контактних мереж громадського транспорту до опор ЛЕП високовольтних магістралей, в тому числі призначених для експлуатації в складних кліматичних умовах. За роки успішної роботи ми набули необхідний досвід виробництва металевих конструкцій, створили професійний колектив і заслужили авторитет у замовників.

Сучасне обладнання, новітні технології та висококваліфіковані фахівці дають нам змогу виробляти багатогранні опори та технічні засоби організації дорожнього руху найвищої якості в необхідній кількості та в найкоротші терміни.

надійність

2004

рік заснування компанії

оперативність

60

хвилин - час виготовлення одного стовпа

довіра

10000

опор виготовлено з
2018 по 2022 рік

довговічність

30

років - середній термін служби виробу

гарантія

10

років на цинкове покриття;
5 років на зварювальні шви

Наша продукція сертифікована та відповідає державним і європейським стандартам, а її асортимент постійно розширюється. Якість багатогранних опор підтверджено сертифікатом УкрСЕПРО.

Бездоганну репутацію компанії «Єврофорвард» як надійного партнера підтверджує плідна співпраця з великими організаціями, а також міжнародні проекти, реалізовані в країнах Прибалтики, в Грузії, Молдові та Азербайджані.

Оцинковані металеві багатогранні опори освітлення EUROFORVARD стали сучасною довговічною заміною залізобетонних стовпів, вони підвищують безпеку міського середовища для учасників дорожнього руху: можливість прогину у багатогранних опор дозволяє зберегти життя водіям у випадку ДТП.